Arrangementer

Type Dato Kunstner Produktion Sted Kommune Besøgsskoler Målgruppe
Dansebesøg 27/3/17 10.15 Uppercut Danseteater Body Parts Niels Ebbesen Skolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 28/3/17 08.25 Uppercut Danseteater Body Parts Niels Ebbesen Skolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 28/3/17 10.15 Uppercut Danseteater Body Parts Niels Ebbesen Skolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 29/3/17 10.00 Uppercut Danseteater Body Parts Den Fri Hestehaveskole Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 29/3/17 12.00 Uppercut Danseteater Body Parts Den Fri Hestehaveskole Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 30/3/17 10.10 Uppercut Danseteater Body Parts Knudsøskolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 30/3/17 12.30 Uppercut Danseteater Body Parts Knudsøskolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 28/2/20 10.00 Uppercut Danseteater Body Parts Kalundborg Friskole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 28/2/20 12.00 Uppercut Danseteater Body Parts Kalundborg Friskole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 25/2/20 10.10 Uppercut Danseteater Body Parts Skolen på Herredsåsen Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 25/2/20 12.35 Uppercut Danseteater Body Parts Skolen på Herredsåsen Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 26/2/20 10.10 Uppercut Danseteater Body Parts Skolen på Herredsåsen Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 26/2/20 12.35 Uppercut Danseteater Body Parts Skolen på Herredsåsen Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 24/2/20 10.15 Uppercut Danseteater Body Parts Højbo Friskole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 24/2/20 12.25 Uppercut Danseteater Body Parts Højbo Friskole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 27/2/20 10.20 Uppercut Danseteater Body Parts Årby Skole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 27/2/20 12.30 Uppercut Danseteater Body Parts Årby Skole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 2/3/20 10.05 Uppercut Danseteater Body Parts Sct. Severin, Fællesskolen Sct Severin - Hammelev Haderslev Se skoler
Hammelev, Fællesskolen Hammelev - Sct. Severin
Moltrup Skole
0. - 3. kl.
Dansebesøg 2/3/20 12.25 Uppercut Danseteater Body Parts Sct. Severin, Fællesskolen Sct Severin - Hammelev Haderslev - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 3/3/20 09.45 Uppercut Danseteater Body Parts Gyvelhøjskolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 3/3/20 12.00 Uppercut Danseteater Body Parts Gyvelhøjskolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 4/3/20 09.00 Uppercut Danseteater Body Parts Stjærskolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 4/3/20 12.20 Uppercut Danseteater Body Parts Bakkeskolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 5/3/20 10.00 Uppercut Danseteater Body Parts Bakkeskolen Skanderborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 5/3/20 12.20 Uppercut Danseteater Body Parts Bakkeskolen Skanderborg - 0. - 3. kl.