Arrangementer

Type Dato Kunstner Produktion Sted Kommune Besøgsskoler Målgruppe
Skolekoncert 24/2/20 08.45 Martin Baltser Martin Baltser Morten Børup Skolen Skanderborg - 7. - 10. kl.
Skolekoncert 24/2/20 09.00 Mads Mouritz Trio Mads Mouritz Trio Ungeuniverset-Vojens Haderslev - 7. - 10. kl.
Skolekoncert 24/2/20 09.50 Martin Baltser Martin Baltser Morten Børup Skolen Skanderborg - 7. - 10. kl.
Skolekoncert 24/2/20 10.00 Mads Mouritz Trio Mads Mouritz Trio Ungeuniverset-Vojens Haderslev - 7. - 10. kl.
Dansebesøg 24/2/20 10.15 Uppercut Danseteater Body Parts Højbo Friskole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 24/2/20 12.25 Uppercut Danseteater Body Parts Højbo Friskole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 25/2/20 10.10 Uppercut Danseteater Body Parts Skolen på Herredsåsen Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 25/2/20 10.15 Dansstationens Turnékompagni Matta Matta 2.0 Gørlev Skole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 25/2/20 12.30 Dansstationens Turnékompagni Matta Matta 2.0 Gørlev Skole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 25/2/20 12.35 Uppercut Danseteater Body Parts Skolen på Herredsåsen Kalundborg - 0. - 3. kl.
Skolekoncert 26/2/20 08.45 Defecto Nemesis Bregnbjergskolen 0.-6. kl. Haderslev - 3. - 6. kl.
Skolekoncert 26/2/20 09.00 Mike Andersen / Jens Kristian Dam Mike Andersen / Jens Kristian Dam Tømmerup Fri- Og Efterskole Kalundborg - 7. - 10. kl.
Dansebesøg 26/2/20 09.30 Dansstationens Turnékompagni Matta Matta 2.0 Rørby Skole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 26/2/20 10.10 Uppercut Danseteater Body Parts Skolen på Herredsåsen Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 26/2/20 11.30 Dansstationens Turnékompagni Matta Matta 2.0 Rørby Skole Kalundborg Se skoler
Buerup Skole
0. - 3. kl.
Skolekoncert 26/2/20 11.45 Mike Andersen / Jens Kristian Dam Mike Andersen / Jens Kristian Dam Kalundborg Friskole Kalundborg - 7. - 10. kl.
Skolekoncert 26/2/20 12.10 Defecto Nemesis Gram Skole Haderslev - 3. - 6. kl.
Dansebesøg 26/2/20 12.35 Uppercut Danseteater Body Parts Skolen på Herredsåsen Kalundborg - 0. - 3. kl.
Skolekoncert 27/2/20 08.55 Defecto Nemesis Favrdal, Fællesskolen Favrdal - Fjelstrup Haderslev - 3. - 6. kl.
Skolekoncert 27/2/20 09.05 Mike Andersen / Jens Kristian Dam Mike Andersen / Jens Kristian Dam Svebølle Skole Kalundborg - 7. - 10. kl.
Skolekoncert 27/2/20 10.05 Defecto Nemesis Favrdal, Fællesskolen Favrdal - Fjelstrup Haderslev Se skoler
Fjelstrup,FællesskolenFavrdal-Fjelstrup
3. - 6. kl.
Dansebesøg 27/2/20 10.20 Uppercut Danseteater Body Parts Årby Skole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Dansebesøg 27/2/20 10.30 Dansstationens Turnékompagni Matta Matta 2.0 Vinde Helsinge Friskole Kalundborg - 0. - 3. kl.
Skolekoncert 27/2/20 12.25 Mike Andersen / Jens Kristian Dam Mike Andersen / Jens Kristian Dam Højbo Friskole Kalundborg - 7. - 10. kl.
Dansebesøg 27/2/20 12.30 Dansstationens Turnékompagni Matta Matta 2.0 Vinde Helsinge Friskole Kalundborg - 0. - 3. kl.